| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 34 780 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | MEG39C |
| VIN | WBA11EV03S9Z67463 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 233 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2950 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4935 mm |
| Laius | 2004 mm |
| Kõrgus | 1765 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M Sportpaket Pro -M Aerodynamic package -M Sportavgassystem -M Sportbromsar -Adaptivt M-chassi -M Läderratt -M Säkerhetsbälten -M Shadow Line (utökat innehåll) -M Takreling Shadow Line -BMW LM-fälgar V-spoke 915M (run-flat) Komfort & interiör -Panorama glastak -Elstolar med minne -Sportstolar -Svankstöd förare & passagerare -Stolsvärme fram och bak -Heat Comfort-paket fram -4-zons automatisk klimatanläggning -Komfortåtkomst (Comfort Access) -Akustikglas -Solskyddsglas Travel & Comfort system -Tempererad mugghållare -Ambient interior light -Anthracite innertak -Fineline Stripe träinlägg -Utökat spegelpaket Exteriör & belysning -Adaptive LED strålkastare -High-beam assistant -BMW Iconic Glow njurgril -M Lights Shadow Line -High Gloss Shadow Line Teknik & elektriska funktioner -Sport automatväxellåda -Parkeringsvärmare -Rekuperationssystem -Dragkrok -Däcktrycksövervakning Assistans & säkerhet -Driving Assistant Professional -Parking Assistant Professional -Active Guard -Active Protection -Aktivt fotgängarskydd Larm -Infotainment & uppkoppling -BMW Live Operating Area Professional -Connected Package Professional -ConnectedDrive Services -Harman/Kardon surround sound system -DAB-radio -Trådlös laddningsplatta -Personal eSIM -BMW Gesture Control -Teleservices -Intelligent nödsamtal Övrigt -Run-flat däck -Låsbara hjulbultar -Luggage compartment package -Travel Paket -Comfort Paket -Innovation Paket -Cold-climate version -90 Ah AGM batteri Finansiering från 10 427:- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.