| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Karavāna un autokaravāna |
| Virsbūves tips | Karavāna |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | 240 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 322TNS |
| VIN | WDF44781313242154 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2143 cm³ |
|---|---|
| 2.1 l | |
| Jauda | 140 kW |
| Maksimālais ātrums | 200 km/h |
| CO2 | 164 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.7 l/100km |
| • Vidējais | 6.2 l/100km |
| Pilna masa | 3100 kg |
|---|---|
| Svars | 2606 kg |
| Celtspēja | 494 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3200 mm |
| Sēdvietas | 6 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5140 mm |
| Platums | 1928 mm |
| Augstums | 1956 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Müüa katkine MERCEDES-BENZ MARCO POLO. Köögis pole pliidil kunagi süüa tehtud, keedetud on ainult vett.
| Pārdevējs | Markus Pabusk |
|---|---|
| Adrese | Tartu |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.