| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 137 500 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 896DBV |
| VIN | VF1RFA00762944854 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1332 cm³ |
|---|---|
| 1.3 l | |
| Jauda | 103 kW |
| Maksimālais ātrums | 196 km/h |
| CO2 | 156 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.3 l/100km |
| • Vidējais | 6.1 l/100km |
| Pilna masa | 2217 kg |
|---|---|
| Svars | 1619 kg |
| Celtspēja | 598 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2804 mm |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4635 mm |
| Platums | 1866 mm |
| Augstums | 1648 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Aastamaks olemas
| Pārdevējs | Juri |
|---|---|
| Adrese | Tartu |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.