| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2007 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Hopeinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 323AZR |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2435 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Teho | 125 kW |
| Huippunopeus | 215 km/h |
| CO2 | 234 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 13.7 l/100km |
| • Maantiellä | 7.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 9.8 l/100km |
| Kokonaispaino | 2130 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1598 kg |
| Kantokyky | 532 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1800 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2755 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4720 mm |
| Leveys | 1804 mm |
| Korkeus | 1488 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Kojamehe kang vajab vahetust ja vaheoeal viskab nuka anduri viga. Kere väga korralik
| Myyjä | Rauno Lepp |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.