| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2014 |
| Ajokilometrimäärä | 173 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 182DBM |
| VIN | WDD2040771A891511 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 6208 cm³ |
|---|---|
| 6.3 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 358 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 280 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 67 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 18.2 l/100km |
| • Maantiellä | 8.4 l/100km |
| • Keskinkertainen | 12.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 2185 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1730 kg |
| Kantokyky | 455 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2765 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4707 mm |
| Leveys | 1795 mm |
| Korkeus | 1433 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Full options auto. Hooldatud regulaarselt, iga 10.000km tagant Registrimärk ei tule autoga kaasa Vahetust mitte pakkuda -JL-Motoring front carbon fiber splitter -RWcarbon carbon fiber side skirt extensions -RWcarbon rear carbon fiber diffuser -Eurocharged V7 ECU tune (540 HP / 400 kW) (can be flashed back to stock) -Custom straight pipe exhaust (original parts included with the car) -Adjustable rear camber kit -Chrome trim wrapped in gloss black vinyl
| Myyjä | Mattias |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.