| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2025 |
| Ajokilometrimäärä | 16 283 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 030TOP |
| VIN | JMBM5WA98SZ001054 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2360 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Teho | 225 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 19 g/km |
| Polttoaine | Plug-in hybridi (bensiini/sähkö) |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 0.0 l/100km |
| • Maantiellä | 0.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | 0.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 2665 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2229 kg |
| Kantokyky | 436 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4720 mm |
| Leveys | 1862 mm |
| Korkeus | 1754 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
- Eesti ajalugu - Demo sõiduk - Kleebised eemaldame - Reg number ei tule kaasa - LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled) - Kaugtulede ümberlülitamise assistent - Soojendusega rool - Apple CarPlay, Android Auto - Navigatsiooniseade - Elektriliselt reguleeritavad istmed - Ventileeritavad istmed (ees) - Registreerimistasu 1 310.00 € On tasutud Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Myyjä | Topauto |
|---|---|
| Osoite | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | topauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.