| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2019 |
| Ajokilometrimäärä | 198 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 298RYX |
| VIN | 5YJ3E7EAXLF604377 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Teho | 100 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Sähköinen |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2060 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1720 kg |
| Kantokyky | 340 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 500 kg |
| Jarruton perävaunu | 500 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2875 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4694 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Korkeus | 1443 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Auto on Eesti registris 298RYX Müüa heas korras ja silmapaistva väljanägemisega Tesla Model 3, mis on värskelt imporditud Saksamaalt. Auto on hooldatud regulaarselt ning sellel on täielik hooldusraamat. Autol on aku jääk 87% mis on väga hea, ning autot on eelnevalt laetud enamjaolt koduse laadijaga, ehk kiirlaadijatega pole akut rikutud. Täis akuga sõiduulatus umbes 340km. HEA LISAVARUSTUS: AUTOPILOT PLUS, 38" ekraan, LED täis/päevasõidu tuled, Performance veljed, panoraam katus, esimesed/tagumised istmesoojendused, roolisoojendus, distants püsikiiruse hoidja, digitaalne display, comfort line, nahksisu, 360 kaamera, telefoni juhtmevaba laadimine jne! Meiepoolne garantii kehtib 6 kuud või kuni 10 000 kilomeetrit, tagades teile rahulolu ja kindlustunde pikemaks ajaks! Hinna sees on kõik registreerimisega seotud kulud ja riigilõivud ning sõiduk on läbinud registreerimiseelse tehnonõuetele vastavuse kontrolli. Auto asub Tallinnas ja on võimalik enne ostu vabalt valitud kohas kontrollida.
| Myyjä | AUTONOVA OÜ |
|---|---|
| Osoite | Akadeemia tee 39 Mustamäe linnaosa, Tallinn Harju maakond 13520 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | autonova.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.