| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2019 |
| Ajokilometrimäärä | 79 980 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Ruskea |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 279DBB |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 198 km/h |
| CO2 | 175 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 50 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.1 l/100km |
| • Maantiellä | 5.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.1 l/100km |
| Kokonaispaino | 2207 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1683 kg |
| Kantokyky | 524 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1800 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2788 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4697 mm |
| Leveys | 1882 mm |
| Korkeus | 1660 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Korralikult hooldatud auto, just tehtud õli ja filtrite vahetus, uued pidurikettad ja klotsid, Rikkalik Laurin & Klement varustus, millele on lisatud Magnetic Brown Metallic väline värv ja must põranda osa, kvaliteetne hele nahk kombineeritud musta kõrgläikega salongis. 360° kaamerad Canton muusikasüsteem Laurin&Klement nahksisu Ambient värvimuutev valgustus salongis Taga kardinad Key Less Go 19" Skoda Original veljed Kaasa Good Year talverehvid Distantsi hoidev püsikiiruse hoidik Pimedanurga hoiatus peeglites Kaasa riidest uued jalamatid Ukse sees vihmavari 2 võtit Auto on liisingust välja ostetud ja valmis uue omaniku nimele kirjutamiseks. Autole on tehtud 1 kuu tagasi tehniline kontroll, mille käigus tuvastati, et vahetust vajaksid piduri kettad ja klotsid, mis sai teostatud. Muid vigu ei tuvastatud, kuid soovi korral võib lasta auto üle vaadata endale meelepärases töökojas või ülevaatuspunktis.
| Myyjä | Rait Paabu |
|---|---|
| Osoite | Tartu |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.