| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2010 |
| Ajokilometrimäärä | 266 084 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 307GFG |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 132 kW |
| Huippunopeus | 218 km/h |
| CO2 | 172 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.8 l/100km |
| • Maantiellä | 5.9 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.3 l/100km |
| Kokonaispaino | 2095 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1600 kg |
| Kantokyky | 495 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1500 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2817 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4703 mm |
| Leveys | 1826 mm |
| Korkeus | 1415 mm |
Tuotu valtiosta Latvia
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Kaasa uued katuse raamid karbis.Vahetetud Mootori keti komkplekt ,karteri tuulutus,Väntvõlli tagumine simmerling (kast maha ja peale uuesti).Veepump ja termostaat .
| Myyjä | Albert |
|---|---|
| Osoite | Märjamaa Alev,Raplamaa |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.