| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2019 |
| Ajokilometrimäärä | 62 800 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 226LBY |
| VIN | 7JRZS25TDKG008733 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1969 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 184 kW |
| Huippunopeus | 240 km/h |
| CO2 | 173 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.0 l/100km |
| • Maantiellä | 5.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.8 l/100km |
| Kokonaispaino | 2240 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1842 kg |
| Kantokyky | 398 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1800 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2872 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4761 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Korkeus | 1423 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
| Myyjä | Kardon Kõiv |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.