Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 1995 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 695TFR |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2997 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Teho | 160 kW |
| Huippunopeus | 234 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2290 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1830 kg |
| Kantokyky | 460 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2075 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2930 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5083 mm |
| Leveys | 1862 mm |
| Korkeus | 1425 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Ülevaatuse jaoks vaja sumbutaja üle vaadata ja turvapadja tuli likvideerida. Tehnilkselt korras auto, sõidab väga mugavalt. Välimiselt siin, seal pindmist roostet, keegi kunagk halvasti väevinud seega värv koorub. Eelistaks vahetust.
| Myyjä | Kenno kirsimägi |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.