| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2020 |
| Ajokilometrimäärä | 149 500 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 580SCL |
| VIN | W1K2132161A838429 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1950 cm³ |
|---|---|
| Teho | 143 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 45 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | 1.7 l/100km |
| Kokonaispaino | 2800 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2140 kg |
| Kantokyky | 660 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2100 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2939 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 5005 mm |
| Leveys | 1907 mm |
| Korkeus | 1453 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Vaihtomahdollisuus
| Myyjä | Moller Auto Mustamäe |
|---|---|
| Osoite | Pirni 3, Pirni, Tallinn, Estonia |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | mollerauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.