| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2012 |
| Ajokilometrimäärä | 260 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 528LMB |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Teho | 225 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 183 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.8 l/100km |
| • Maantiellä | 5.9 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 2605 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2025 kg |
| Kantokyky | 580 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2300 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 3070 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5072 mm |
| Leveys | 1902 mm |
| Korkeus | 1479 mm |
Tuotu valtiosta Liettua
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Soodushind 12k kuni huvi pakkuv auto müügis. tehtud töid äsja ca ~5k eest. ketid, saaled, kõik mootori tihendid, kastiõli vahetatud midagi ei leki. palju muid asju veel tehtud. Auto kiletatud valgeks diamond white ehk päikse valguse käes terav sädelus Rohkem inf ja pilte sõnumites Värske ülevaatus: 08.2025 Äsja täidetud kliima 2012a, nelik DSP Surround heli HiFi HUD Adaptiivsed esituled, kurvituled Coming/leaving home tuled Automaatsed täistuled Active cruise control 360 kaamerad Comfort access Dynamic drive Automaatselt avanev/sulguv pagass
| Myyjä | Sten-Robert Kiik |
|---|---|
| Osoite | Saue |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.