Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2017 |
| Ajokilometrimäärä | 160 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 310CCG |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Teho | 158 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Sähköinen |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2985 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2427 kg |
| Kantokyky | 558 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2250 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2965 mm |
| Istumapaikkoja | 7 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 5052 mm |
| Leveys | 1999 mm |
| Korkeus | 1684 mm |
Tuotu valtiosta Norja
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
- Subzero weather package (Heated rear seats , Heated steering wheel, Heated washer nozzles, Heater windshield wipers, Heated side mirrors, Camera heaters) - Lifetime Premium Connectivity package (sisaldab muuhulgas Spotify, TuneIn, live sateliit kaarte, internet jne) - Premium versiooniuuenduste pakett - Kolmanda rea istmed (kokku 7 kohta) - Kärukonks - Kaasa uueväärsed preemium talverehvid - Mootori ja aku läbisõidupiiranguta garantii kuni 22/09/2025 - Avariivaba sõiduk - Tehniliselt ideaalses korras - Auto on just hooldatud - Registrisse kantud mootori võimsus 158kw - Sõidukiga tuleb kaasa originaal reisi/kodulaadija 11kw ja valik laadimiskaableid ja -otsikuid - CHAdeMO, CCS, Type2 ja 220V. - Üks omanik viimased 4aastat
| Myyjä | Dave Pindmaa |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.