Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Avoauto |
| Vuosi | 2009 |
| Ajokilometrimäärä | 226 882 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 888JUR |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Teho | 145 kW |
| Huippunopeus | 235 km/h |
| CO2 | 162 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.0 l/100km |
| • Maantiellä | 5.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.1 l/100km |
| Kokonaispaino | 2170 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1815 kg |
| Kantokyky | 355 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1800 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2760 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 4580 mm |
| Leveys | 1782 mm |
| Korkeus | 1384 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa E93 325D 145kw manuaal. 2009a 145kw 6-ne manuaal. Lisadest : Sportsisu (elektriline ja mäludega) , CIC multimeedia, el klapitavad peeglid, ambilight, kurvituled, dynamic light, originaal tuulevõrk (cabrio puhul asendamatu) jne Number kaasa ei tule. Just taastatud style351 veljed. Hinnaks 8000€ (registreerimis tasu makstud)
| Myyjä | Jürgen |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.