| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Kuorma-auto |
| Vuosi | 2025 |
| Ajokilometrimäärä | 26 800 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 899HZJ |
| VIN | ZCFCE72C205659370 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2998 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Teho | 129 kW |
| Huippunopeus | 90 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 7200 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 3923 kg |
| Kantokyky | 3277 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 4750 mm |
| Istumapaikkoja | 3 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 7750 mm |
| Leveys | 2280 mm |
| Korkeus | 3300 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
- Garantii 04.02.2027 -
| Myyjä | Iv Pluss Tartu |
|---|---|
| Osoite | Soinaste küla, Kambja vald, Välja tn 11 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.