| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2019 |
| Ajokilometrimäärä | 189 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 647LDN |
| VIN | JMZKFGWMA00829028 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2488 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Teho | 143 kW |
| Huippunopeus | 195 km/h |
| CO2 | 192 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.8 l/100km |
| • Maantiellä | 6.3 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.2 l/100km |
| Kokonaispaino | 2140 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1720 kg |
| Kantokyky | 420 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2000 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2700 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4550 mm |
| Leveys | 1840 mm |
| Korkeus | 1680 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Sõiduk soetatud esindusest Inchcape Motors Estonia-st 2019 aastal. Sõidukil on olnud 1 omanik. Kõik hooldused teostatud õigeaegselt. Ca 1000km tagasi paigaldatud uued pidurikettad + klotsid. Lisaks on autole Inchcape Motors Estonia esinduses soetamisel paigaldatud: GAASIPEADAAL (METALL) MAZDA PIDURIPEDAALI KATE (METALL) (AT) MAZDA JALATUGI MAZDA (METALL) LÄVEPAKU KATTED MAZDA PEDAALIKATETE PAIGALDUS LÄVEPAKUKATETE PAIGALDUS REAR BUMP STEP PLATE MAZDA T.STANGEKATTE PAIGALDUS LED DOOR ILLUMI MAZDA LOMBIVALGUSTUSED MAZDA LOGOGA Ostetud esindusest uuena. Kõik hooldused teostatud esinduses.
| Myyjä | Mark Obolenski |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.