| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2006 |
| Ajokilometrimäärä | 325 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 926PSJ |
| VIN | WDC1641861A074986 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 3498 cm³ |
|---|---|
| 3.5 l | |
| Teho | 200 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| CO2 | 275 g/km |
| Polttoaine | Bensiini + LPG |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2830 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2135 kg |
| Kantokyky | 695 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 3500 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2915 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4780 mm |
| Leveys | 1900 mm |
| Korkeus | 1735 mm |
Tuotu valtiosta Latvia
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Autot remonditud selle aasta jooksul 7000€ eest. Vahetatud mootor (sõitnud 90000km) Vahetatud kõik õlid ja filtrid (mootor, kast, sillad) Taastatud mõlemad kardaanid Uued küünlad Uued süütepoolid Uued rehvid Uus aku Uued piduriklotsid ja kolvid Uus piduripump Uued esitule luubid ja xenon pirnid Paigaldatud Led kaugtuli Gaasiseade hooldatud Paigaldatud kärukonks Kaasa tulevad 22 tolli suverattad Gaasiga hea odav sõita, autoga tuleb kaasa sooduskaart millega LPG 0.549€
| Myyjä | AVMotors |
|---|---|
| Osoite | Rakvere |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.