| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Kuorma-auto |
| Korimalli | Kuorma-auto |
| Vuosi | 2023 |
| Ajokilometrimäärä | 11 991 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Ohjaamon mitat | - |
| Etujousitus | Lehti |
| Takajousitus | Ilma |
| Etupalkit | Rumpu |
| Takajarrut | Rumpu |
| Rek.nro | - |
| VIN | YS2G4X40002186088 Tarkista |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | 302 kW |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 18500 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 13930 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 5150 mm |
| Mittastandardi | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 9950 mm |
| Leveys | 2500 mm |
| Korkeus | 3900 mm |
| Vuodepaikkoja | - |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Kerros | - |
| Pituus | - |
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Pituus | - |
|---|---|
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Kallistuva | Ei |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Brand: SCANIA Model: G 410 Structure: expedition truck Year: 06.2023 Mileage: 11991 km VIN: ... 2186088 Wheel formula: 4x4 WB: 5150 mm Engine: DC13.163 302 Kw / 410 Hp / Euro 6 Gearbox: Opticruise ( GRSO905R ) + retarder Suspension: steel / air Brakes: drum Dimensions L/W/H: 9950 mm / 2500 mm / 3900 mm Masses: full/empty: 18500 kg / 13930 kg FULLY EQUIPPED EXPEDITION TRUCK
| Myyjä | KB Auto |
|---|---|
| Osoite | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.