Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2008 |
| Ajokilometrimäärä | 231 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Vaaleanharmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 253BMY |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 80 kW |
| Huippunopeus | 169 km/h |
| CO2 | 157 g/km |
| Polttoaine | Bensiini + CNG |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 12.1 l/100km |
| • Maantiellä | 6.8 l/100km |
| • Keskinkertainen | 8.8 l/100km |
| Kokonaispaino | 2186 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1608 kg |
| Kantokyky | 578 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1200 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2682 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4405 mm |
| Leveys | 1794 mm |
| Korkeus | 1833 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Uued Goodyear rehvid, uued pidurid ees ja taga, uued rattalaagrid ja abs andurid, hooldused tehtud, hammasrihm vahetatud. Android makk bluetoothi ja tagurduskaameraga. Töötav kahetsooniline kliimaautomaatika. Ees istmesoojendused. Originaal kummimatid. 2 võtit Paagitäiega (ca 30eur) läbisõit umbes 600km
| Myyjä | Risto |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.