| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2010 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 333BNV |
| VIN | WBAFR71000C542654 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2979 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 320 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 195 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 11.9 l/100km |
| • Maantiellä | 6.4 l/100km |
| • Keskinkertainen | 8.4 l/100km |
| Kokonaispaino | 2310 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1775 kg |
| Kantokyky | 535 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2000 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2968 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4899 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Korkeus | 1464 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Autoga nähtud väga palju vaeva nii välimuselt kui ka sisemise võimsuse aretamiseks. On ka kogu tehtud tööde dokumentatsioon. Rohkemat infot küsi lisa! Vaatan üle kõik pakkumised!
| Myyjä | A |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.