| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2007 |
| Ajokilometrimäärä | 133 100 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 827MGS |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1332 cm³ |
|---|---|
| 1.3 l | |
| Teho | 70 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| CO2 | 143 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.7 l/100km |
| • Maantiellä | 5.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 1460 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1045 kg |
| Kantokyky | 415 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1000 kg |
| Jarruton perävaunu | 500 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2500 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 3870 mm |
| Leveys | 1695 mm |
| Korkeus | 1550 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Heas korras ja ökonoomne Mitsubishi Colt 2007, millel on värskelt tehtud mitmed hooldustööd. ✅ Tuttuued vedrud ✅ Uus aku ✅ Uus starter ✅ Bluetooth ühendus telefonile (mugav kõnedeks ja muusika jaoks) ✅ Uued jalamatid ✅ Poleeritud tuleklaasid – parem nähtavus ja värskem välimus ✅133 100km läbisõit ✅Manuaal ✅Bensiinimootor Auto on puhas seest ja väljast, suitsuvaba ning hooldatud. Sobib hästi esimese autona või linnasõiduks – väike, aga ruumikas ja väga säästlik
| Myyjä | Karl-Erich Salundi |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.