| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2012 |
| Ajokilometrimäärä | 316 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Punainen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 171BYC |
| VIN | YV1FW8756D1116238 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2400 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Teho | 158 kW |
| Huippunopeus | 215 km/h |
| CO2 | 204 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2280 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1813 kg |
| Kantokyky | 467 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1800 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2776 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4628 mm |
| Leveys | 1865 mm |
| Korkeus | 1479 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Auto heas korras, 2018 aastal ostetud Importautost. Eestis paigaldatud juurde originaal teisaldatav kärukonks. Koheseltostmise järel tehtud Dinitrol korrosioonitõrje. Kasutatud maanteesõitudeks Tallinna ringteel. Autol hooldusraamat lõpuni täidetud, viimane hooldus 315000 km LKF lehel olev avariikahju oli kriimud tagastangel, Huvilisele saadan pildi stangest enne värvimist.
| Myyjä | Kristjan |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.