| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2020 |
| Ajokilometrimäärä | 99 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 508CTJ |
| VIN | YV1PWA8VDL1141518 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1969 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| CO2 | 155 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 5.6 l/100km |
| • Maantiellä | 4.4 l/100km |
| • Keskinkertainen | 4.8 l/100km |
| Kokonaispaino | 2310 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1863 kg |
| Kantokyky | 447 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1800 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2941 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4936 mm |
| Leveys | 1879 mm |
| Korkeus | 1442 mm |
Tuotu valtiosta Ruotsi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Viimane korraline hooldus koos käigukastiõli vahetusega veebruar-2025. Kaasa talverehvid eraldi velgedel. Auto on väga heas korras ja sellel on olnud üks Rootsist importimise järgselt ainult üks omanik kuni tänaseni. Liikluskahjusid olnud pole.
| Myyjä | Margus |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.