| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2011 |
| Ajokilometrimäärä | 340 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 621LDN |
| VIN | WBAXA11060DW23175 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 160 kW |
| Huippunopeus | 234 km/h |
| CO2 | 138 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2320 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1795 kg |
| Kantokyky | 525 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2000 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2968 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4899 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Korkeus | 1475 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Müüa pilkupüüdev 5-seeria BMW, millel sportlik M-pakett ning visuaalselt M5-st inspireeritud detailid (väljalase, veljed, rool jms). Auto näeb hea välja ja pakub mugavat sõiduelamust. • digitaalne näidikutepaneel • 360° parkimiskaamera • HUD (info kuvamine esiklaasile) • M-pakett + M5 stiilis detailid Auto on meie pere kasutuses alates 06.2024, olnud peamiselt naise igapäevases sõidus. Tegemist ei ole uue autoga – 15 aasta vanusel sõidukil leidub kasutusjälgi, mis on eakohased (väiksemad kriimud, parem esitiib vajab tähelepanu jms). Jooksvalt remonditud kõik vajalik - veermik, pidurid jne. Kett väidetavalt vahetatud enne 300k - tõendid/arved puuduvad. Huvi korral võta ühendust ja tule vaata üle.
| Myyjä | Andres Keegi |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.