| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2000 |
| Ajokilometrimäärä | 498 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 111ERM |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 3901 cm³ |
|---|---|
| 3.9 l | |
| Teho | 180 kW |
| Huippunopeus | 242 km/h |
| CO2 | 260 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 80 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 14.7 l/100km |
| • Maantiellä | 7.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | 9.8 l/100km |
| Kokonaispaino | 2495 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2035 kg |
| Kantokyky | 460 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2100 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2930 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4984 mm |
| Leveys | 1862 mm |
| Korkeus | 1435 mm |
Tuotu valtiosta Liettua
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa igapäeva kasutuses olev kunagine lipulaev. Autot hooldatud ja hoitud väga hästi. Sh õlivahetused 8000km tagant jne. Leiab pindmist roostet ja iluvigu kuid üldine pilt väga okei. Tehasest tulnud üpris hea varustusega sh roolisoendus, 4x istmesoendused, massaazi iste, pakett aknad jne. Style 32 18” erilaiad veljed talverehvidega. Autol all BC Racing coilid. Soovi korral tulevad autoga kaasa ka originaal püstakud. Monoloogi kuulutusse kirjutama ei hakka ja tõsine huviline võtab alustuseks ühendust emaili teel.
| Myyjä | Meree Erm |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.