| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2010 |
| Ajokilometrimäärä | 338 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 240BNG |
| VIN | WDF63970513492987 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2148 cm³ |
|---|---|
| 2.1 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 85 kW |
| Huippunopeus | 163 km/h |
| CO2 | 218 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 10.5 l/100km |
| • Maantiellä | 6.7 l/100km |
| • Keskinkertainen | 8.1 l/100km |
| Kokonaispaino | 2940 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1840 kg |
| Kantokyky | 1100 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1500 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 3430 mm |
| Istumapaikkoja | 9 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5223 mm |
| Leveys | 1906 mm |
| Korkeus | 1903 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
| Myyjä | User |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.