| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2018 |
| Ajokilometrimäärä | 141 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 003PLS |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1969 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 235 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 46 g/km |
| Polttoaine | Hybridi (bensiini/sähkö) |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | 2.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 2590 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2095 kg |
| Kantokyky | 495 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2100 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2941 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4963 mm |
| Leveys | 1879 mm |
| Korkeus | 1437 mm |
Tuotu valtiosta Ruotsi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Täisvarustuses pistikhübriid - maksimaalne sõiduulatus elektriga 44km. Aastamaks 181€. Autol all uued lamellrehvid ja kaasa ühe hooaja sõitnud suverehvid. Värskelt tehtud hooldus ja vahetatud pidurikettad ja -klotsid
| Myyjä | Ott Riiel |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.