| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Kuorma-auto |
| Korimalli | Hyötyajoneuvo |
| Vuosi | 2018 |
| Ajokilometrimäärä | 353 395 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Ohjaamon mitat | - |
| Etujousitus | - |
| Takajousitus | - |
| Etupalkit | Levy |
| Takajarrut | Levy |
| Rek.nro | 868LHL |
| VIN | WV1ZZZSYZH9006429 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 103 kW |
| CO2 | 198 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | 7.6 l/100km |
| Kokonaispaino | 3500 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2342 kg |
| Kantokyky | 1158 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 4490 mm |
| Mittastandardi | - |
| Istumapaikkoja | 3 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 6750 mm |
| Leveys | 2040 mm |
| Korkeus | 2550 mm |
| Vuodepaikkoja | 1 |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Kerros | - |
| Pituus | - |
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Pituus | - |
|---|---|
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Kallistuva | Ei |
Tuotu valtiosta Latvia
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
| Myyjä | Marek Bizanskis |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.