| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2002 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 767BCZ |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2902 cm³ |
|---|---|
| 2.9 l | |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 168 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2590 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2108 kg |
| Kantokyky | 482 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2800 kg |
| Jarruton perävaunu | 700 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2750 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4710 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Korkeus | 1840 mm |
Tuotu valtiosta Liettua
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Mõnus matkasell! Uued rehvid. Uus kütusepump, pihustid taastatud. Kere ja raam korralikud. Tel 53483008
| Myyjä | Birgit Põldaru |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.