| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2004 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Hopeinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 497TMF |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1896 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 85 kW |
| Huippunopeus | 181 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 70 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.0 l/100km |
| • Maantiellä | 5.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 2510 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1724 kg |
| Kantokyky | 786 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2000 kg |
| Jarruton perävaunu | 700 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2835 mm |
| Istumapaikkoja | 7 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4634 mm |
| Leveys | 1810 mm |
| Korkeus | 1707 mm |
Tuotu valtiosta Belgia
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Müüa/Vahetada seat alhambra 2004 aasta Üv olemas läbis puhtalt Autol hetkel arvatavasti sidur läbi
| Myyjä | Tonis Hill |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.