| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2000 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 102TGM |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1896 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Teho | 66 kW |
| Huippunopeus | 176 km/h |
| CO2 | 151 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.4 l/100km |
| • Maantiellä | 4.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.6 l/100km |
| Kokonaispaino | 1960 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1437 kg |
| Kantokyky | 523 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1300 kg |
| Jarruton perävaunu | 650 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2707 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4766 mm |
| Leveys | 1740 mm |
| Korkeus | 1496 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Esitiivas auk. Leidub roostet.
| Myyjä | Janek |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.