| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2007 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 912AYO |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 4414 cm³ |
|---|---|
| 4.4 l | |
| Teho | 232 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 293 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 18.7 l/100km |
| • Maantiellä | 8.6 l/100km |
| • Keskinkertainen | 11.9 l/100km |
| Kokonaispaino | 2320 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1810 kg |
| Kantokyky | 510 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2000 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2835 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4851 mm |
| Leveys | 1893 mm |
| Korkeus | 1496 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Koni sportamordid (jäikus reguleeritav); Solar esiklaas; V60 Polestari pidurisadulad ja kettad; Mooseworksi roostevaba custom summuti, Simonsi pütid, Heico otsad; R-Disain rool; Sinine spidokas; Uuem keskkonsool; Perforeeritud nahast käigukanginupp; Topeltklaasidega aknad; Külmkapp; 4x istmesoojendus, 2x ventiste; Dynaudio heli; Kompassiga tahavaatepeegel; Prillihoidja; Taga külgmistel akendel kardinad; Swedesolutions CFE Esineb roostealgeid Auto müügis 1 nädal.
| Myyjä | Kajar Kaasik |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.