| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2008 |
| Ajokilometrimäärä | 361 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 566TGF |
| VIN | WAUZZZ8K98A041964 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2968 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 313 kW |
| Huippunopeus | 264 km/h |
| Kiihtyvyys | 4.8 0-100km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 64 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 12.0 l/100km |
| • Maantiellä | 8.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | 10.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 2130 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1655 kg |
| Kantokyky | 475 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1900 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2817 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4753 mm |
| Leveys | 1826 mm |
| Korkeus | 1427 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Kiirmüük kuna tarvis finantseeringut kinnisvara ostuks. Auto on aus, aga kahjuks peab millestki loobuma suurema unistuse nimel. Registreerimistasu jääb uue omaniku kanda. Tehasest 3.2 mootoriga. Uus 3.0Tfsi mootor sõitnud 16 000km. *Stage 1 seadistus 313kw *Sachs Racing sidur - siduripedaal on tunduvalt kangem *Suured 3.0 C7 BiTurbo pidurid ees *Tehase S-line välimus ja sisu *Alcantaraga istmed 4x soojendusega *6 käiguline manuaal *Võtmeta sisenemine ja käivitus *Teisaldatav kärukonks *Võimas LEDbar iluvõre taga *Bang&Olufsen helisüsteem *Suurem subwoofer originaal asukohas + seda toetav võimendi *Puutetundlik keskmine ekraan Android *Tagurduskaamera *Katid eemaldatavad vband klambritega, asemele sobitatud originaal resonaatorid samuti vband klambritega *Summuti helitugevus muudetav nupuvajutusega *Kompressori heli on mahedalt kuulda tänu korralikule koonusfiltrile *Isetumenevad peegliklaasid *1 miili kiirus 264kmh, mis on parim tulemus 3.0Tfsi mootoriga autode arvestuses Uut ülevaatust pole tehtud kuna auto jäi oktoobri lõpust seisma. Ülevaatuse läbimiseks tuleks vahetada summuti sukad, sest need lekivad heitgaase läbi. Autol on all suverehvid. Talverehve ei ole. Vaadates õue siis mõistlik oleks treilaga ära viia või võtta kaasa sobivad 18" talverattad.
| Myyjä | Kermo |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.