| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2008 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 160MLG |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2148 cm³ |
|---|---|
| 2.1 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 70 kW |
| Huippunopeus | 153 km/h |
| CO2 | 238 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 11.8 l/100km |
| • Maantiellä | 7.4 l/100km |
| • Keskinkertainen | 9.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 2940 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1930 kg |
| Kantokyky | 1010 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2000 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 3200 mm |
| Istumapaikkoja | 9 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4993 mm |
| Leveys | 1906 mm |
| Korkeus | 1903 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Sõitis ilusti,kuni üks hommik enam ei käivitunud.Mis viga täpsemalt on pole olnud aega uurida
| Myyjä | Taavi Kerge |
|---|---|
| Osoite | Türi vald, Eesti |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.