| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2005 |
| Ajokilometrimäärä | 400 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 914BLD |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 120 kW |
| Huippunopeus | 223 km/h |
| CO2 | 153 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.8 l/100km |
| • Maantiellä | 4.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.7 l/100km |
| Kokonaispaino | 1935 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1490 kg |
| Kantokyky | 445 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1600 kg |
| Jarruton perävaunu | 745 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2760 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4520 mm |
| Leveys | 1817 mm |
| Korkeus | 1421 mm |
Tuotu valtiosta Italia
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
müüa e90 2.0d 120kw 6k manu. sõidab liigub toimetab aga leidub nokitsemist. paras winterbeater kellegile. peale rehvi vahetust väristab 90 pealt. mingi amort kolksub. esiklaasil kõrvalistuja pool mõra. lõpupütt kukkus alt, saab kaasa. ülevaatus puudub. jõudu on ketsi teeb, all mitte kõige paremad michelin x-ice north 4 rehvid naelu palju kaduna läinud peale esimest suuremat lund, mustrit on. kere mäda pole kuid iluvigu leiab. üldiselt sõidab toimetab ilusti, keema ei lähe. ülevaatuse kõlbulikuks ma ei viitsiks teha aga kui tahtmisth on saab vabalt. rohkem infoks helista 56760735. vahetust võib kah pakkuda miski e36 vastu. vaatan üle kõik pakkumised. UUT AUTOT ÄRA OTSIMA TULE!!
| Myyjä | Rutss |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.