| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2007 |
| Ajokilometrimäärä | 342 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 351FTP |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2497 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Teho | 160 kW |
| Huippunopeus | 242 km/h |
| CO2 | 227 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 13.5 l/100km |
| • Maantiellä | 7.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | 9.4 l/100km |
| Kokonaispaino | 2055 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1570 kg |
| Kantokyky | 485 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2000 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2888 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4841 mm |
| Leveys | 1846 mm |
| Korkeus | 1468 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
värskelt remonditud sillad, korrapäraselt hooldatud mootor , (olemas ka arved).Väiksed rooste alged, hetkel mootori tuli põleb, sest väljalaske temperatuuri andur mängib lolli (võin enne ostu ära vahetada). Kaasa saad korraliku originaal stange, suverehvid ,talve rehvid uueväärsed .Nokitsemist siit sealt on. Uuena ostetud eestist, enamus omaniku vahetused on peresisesed. Tule vaata auto ise üle.
| Myyjä | Romero Ereline |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.