| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Mototekniikka |
| Korimalli | Moottoripyörä |
| Vuosi | 2015 |
| Ajokilometrimäärä | 3 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Oranssi |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 11FT |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 249 cm³ |
|---|---|
| 0.2 l | |
| Teho | 6 kW |
| Huippunopeus | 110 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 10 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 335 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 105 kg |
| Kantokyky | 217 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 1470 mm |
| Istumapaikkoja | 1 |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 2230 mm |
| Leveys | 820 mm |
| Korkeus | 1230 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
2016 a. mudel FMF sumpa jooks VForce4 klapp jahutusventikas käekaitsmed P-tech: radikakaitsmed plastikuringid olemas kolb vahetatud pidurikaitsmed paunakaitse
| Myyjä | User |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.