| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 1997 |
| Ajokilometrimäärä | 279 208 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Tummansininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 758TFG |
| VIN | JMBSNEA2AVZ001246 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 100 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1775 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1335 kg |
| Kantokyky | 440 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1275 kg |
| Jarruton perävaunu | 645 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2650 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4630 mm |
| Leveys | 1740 mm |
| Korkeus | 1415 mm |
Tuotu valtiosta Alankomaat
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Mootor töökorras, ülevaatus puudub, seisnud umbes 4-5 aastat.
| Myyjä | Marek Laksberg |
|---|---|
| Osoite | Pärnu |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.