| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Kuorma-auto |
| Korimalli | Kuorma-auto |
| Vuosi | 2012 |
| Ajokilometrimäärä | 341 730 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Ohjaamon mitat | - |
| Etujousitus | Ilma |
| Takajousitus | Ilma |
| Etupalkit | - |
| Takajarrut | - |
| Rek.nro | - |
| VIN | YV2AG30C5CA724220 Tarkista |
| Kapasiteetti | 12777 cm³ |
|---|---|
| Teho | 373 kW |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 32000 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 16800 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 5200 mm |
| Mittastandardi | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 8500 mm |
| Leveys | 2550 mm |
| Korkeus | 4000 mm |
| Vuodepaikkoja | - |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Kerros | - |
| Pituus | - |
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Pituus | - |
|---|---|
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Kallistuva | Ei |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
For more visit also our website www.engerosotepaa.ee Automatic gearbox Total weight 32000 kg. Empty weight 16800 kg. Full air suspension 8x2/4 1. 2. and 4. axle are steering Euro 5 Box inside 5900-2400-1100 mm. Tyres leftover 60/80/80/80% Trailer hook HIAB XP.20SL56 HOOKLIFT ( 2011 y.) HIAB211 EP-5 HIPRO ( 2010 y.) AC www.engeros.ee Priit Palatu +372 51 212 74 – EST,ENG,RUS,GER Margus Piigli +372 51 603 15 – EST,ENG,RUS,GER Valdur Rootsma +372 51 365 26 - EST,ENG,RUS,FIN Juhan Rootsma +372 53 418 192 – EST,ENG,RUS,NOR,SWE Rolf-Otto Rootsma +372 59 068 972 – EST,ENG Keio Kütt +372 53 269 054 – EST,ENG
| Myyjä | Engeros Otepää |
|---|---|
| Osoite | Valga maakond, Otepää vald, Sihva küla, Vatu, 67301 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.