| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2005 |
| Ajokilometrimäärä | 115 620 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 13ZIB |
| VIN | JNRAS08W65X204484 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 3498 cm³ |
|---|---|
| 3.5 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 206 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2427 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2036 kg |
| Kantokyky | 391 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1590 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2850 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4805 mm |
| Leveys | 1925 mm |
| Korkeus | 1650 mm |
Tuotu valtiosta Amerikan yhdysvallat
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa Infiniti FX35 Bensiin+LPG, autol all 18” veljed koos naelrehvidega, kaasa saab 20” veljed koos suverehvidega. Äsja vahetatud õlid ja filtrid. Ees on võimas LED bar. Lisainfo saamiseks helistada: +372 506 9110 Vahetust ei soovi.
| Myyjä | andu |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.