| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Vesikulkuneuvo |
| Korimalli | Moottorivene |
| Vuosi | 2023 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Luonnos | 350 |
| VIN | FI-TER57022D323 Tarkista |
| Asetus | Takaosa |
|---|---|
| Teho | 51 kW |
| Huippunopeus | 55 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 70 l |
| Kokonaispaino | 920 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 520 kg |
| Kantokyky | - |
| Mittastandardi | - |
| Istumapaikkoja | 6 |
|---|---|
| Pituus | 5700 mm |
| Leveys | 2300 mm |
| Korkeus | - |
| Vuodepaikkoja | - |
Tuotu valtiosta Suomi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Müüa merekindel C-kategooria kaater Väga heas korras, vähe kasutatud ja uueväärne. Ideaalne nii kalastamiseks, veespordiks kui ka perega lõõgastumiseks. Tehnilised andmed: • Maksimaalne kiirus: 55 km/h • Mootor: Yamaha F70HP AETL (2023) – garantii 5 aastat • Mootori töötunnid: 192 h • Lisad: reguleeritavad trimmilabad • Lubatud kuni 6 inimest Varustus: Laminaat põrandakate, Sõidukate, Veekindlad istmepadjad, Roostevabast terasest kiilukaitse, Navigatsioonitule mast, Akupesa+aku, Reelingud, Kummist vendrid, Trossi- ja ankrukastid 2 tk Massilüliti, Tulekustuti, Tuuleklaas, Tühjenduskork, Ujumisredel, 12 V pistikupesa, Kolm lukustatavat panipaika, Hind: • Kaater: 15 900 € + km • Komplektihind: 17 900 € + km (kaater + treiler BP1000-RBA + kaardiplotter/kajalood Lowrance Elite 9ti2) Kaater ostetud uuena Soome esindusest hinnaga 25.000€ Müüa on firma Info: +372 503 9899 trailers24@outlook.com
| Myyjä | Silver |
|---|---|
| Osoite | pärnu |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..