Ajoneuvolla on voimassa oleva takuu (14.09.2027)
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2022 |
| Ajokilometrimäärä | 66 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 600BFG |
| VIN | TMBAM7NP2P7008819 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 242 km/h |
| CO2 | 158 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2120 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1653 kg |
| Kantokyky | 467 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1800 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2836 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4869 mm |
| Leveys | 1864 mm |
| Korkeus | 1478 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
| Myyjä | Egert Harjak |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.