| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé-auto |
| Vuosi | 2015 |
| Ajokilometrimäärä | 93 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 270PVT |
| VIN | WBA1J71050V372927 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2979 cm³ |
|---|---|
| Teho | 240 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 176 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 12.0 l/100km |
| • Maantiellä | 6.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 10.5 l/100km |
| Kokonaispaino | 1980 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1545 kg |
| Kantokyky | 435 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2690 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 4454 mm |
| Leveys | 1774 mm |
| Korkeus | 1408 mm |
Tuotu valtiosta Unkari
Rekisteröity: Viro
Kõik hooldused tehtud BMW esinduses või Carmastersis. Õlivahetus tehtud iga aasta. Lisainfo tehtud hoolduste kohta olemas, viimane hooldus 27.03.26. Ennetavalt on tehtud automaatkäigukasti ja tagasilla diferentsiaali hooldus. Talvel autoga sõidetud ei ole. Auto juhtaju ega mootorit ei ole seadistatud. Rehvid: Suverehvid Michelin PilotSport 5 ostetud 2024 aasta. Kaasa tulevad talverehvid ostetud 2021 aastal. Rehvimuster uueväärne aga rehvid neli aastat vanad - ehk kannatab nendega veel sõita. Pildid tehtud enne esispoileri ja neerude paigaldamist. Paigaldatud: DM Autoteile esispoiler DM Autoteile mustad neerud (originaalid kaasa) Bilstein B8 amordid Lisaks kaasa Zaero Design diffuuser (uus, karbis) ja kummist porimatid.
| Myyjä | Sten Rõngelep |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.