| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2020 |
| Ajokilometrimäärä | 83 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 001MYS |
| VIN | WUAZZZF55KA904088 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2894 cm³ |
|---|---|
| 2.9 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 331 kW |
| Huippunopeus | 280 km/h |
| Kiihtyvyys | 3.9 0-100km/h |
| CO2 | 220 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 59 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 12.8 l/100km |
| • Maantiellä | 7.9 l/100km |
| • Keskinkertainen | 9.7 l/100km |
| Kokonaispaino | 2320 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1920 kg |
| Kantokyky | 400 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2832 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4782 mm |
| Leveys | 1866 mm |
| Korkeus | 1377 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Kõik lisad! 0P6 Väljalaskesüsteem RS 5 Sport 3FB Katuseluuk panoraamluuk Elektriliselt juhitav, toonitud turvaklaasist ("Panoramic glass roof") 4A4 Istmesoojendus 4L6 Peeglid automaatselt tumenev sisepeegel 5MF Dekoorliistud interjööris alumiinium"Race", antratsiit 6FJ Peeglid välispeeglite korpus kõrgläike musta värvi 6XL Peeglid elektriliselt kokkuklapitavad ja automaatselt tumenevad ning mälufunktsiooniga 7K3 Rehvirõhu/rehvitemperatuuri kontrollsüsteem 9AQ Kliimaseade "Deluxe"kolme tsooniline, elektroonilise reguleerimisega juhile, kaassõitjale ja salongi tagaosale (täiendav TFTdisplei kliimapaneelis) 9S8 Audi virtual cockpit täisdigitaalne 12,3 tolline näidikute paneel armatuurlauas 9ZE/GB1 Telefon ja kommunikatsioon "Audi phone box" LTEtoega (telefonialus käetoes võimaldamaks telefonikõnesid läbi "Bluetooth" ühenduse, max 2 telefoni) 9VS Kõlarisüsteem " Bang & Olufsen Sound System with 3D sound" (kogu väljundvõimsusega 755 vatti 19 kõlarit) EA8 Pikendatud tehasegarantii 5 aastat (2 aastat + 3 aastat lisagarantiid), läbisõiduni 100 000 km KS1 Esiklaasile info kuvamise võimalus "Headup display" N1H Istmed nahkpolster "Fine Nappa" kärjekujuliste kontrastõmblustega PA2 Dünaamikapakett "RS", sh sportdiferentsiaal (GH2) "Dynamic steering (1N8), sportvedrustus "Plus" (2MC), km/h (6Y4), MatrixLED esilaternad (PXC) PAH Disainipakett (eksterjöör) kõrgläikega must, musta värvi esija tagaspoiler, iluvõre ääris ja liistud külgmiste akende ümber ning "quattro" logo PC2 Pidurisadulad värvitud kõrgläike punaseks Terve auto XPEL kivikaitse kiles ja kile keraamiks (ca 4000eur+km). Töid teostas ja välis pinda ning sisu hooldab BadaBing. Uuena ostes letihind 114 933EUR. Sõiduk AUDI RS5 SPORTBACK (001MYS) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. 100% esinduse ajalugu, Eestis uuena ostetud ja 1 omanik ning 2 kasutajat. Pere 2-3 auto. Reg nr. ei tule kaasa!
| Myyjä | Taavi |
|---|---|
| Osoite | Harjedalen, Harjedalen, Sweden |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.