| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Hyötyajoneuvo |
| Vuosi | 2009 |
| Ajokilometrimäärä | 300 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Oranssi |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 360BXV |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2461 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 80 kW |
| Huippunopeus | 143 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 3500 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2199 kg |
| Kantokyky | 1301 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2000 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 4325 mm |
| Istumapaikkoja | 2 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 6945 mm |
| Leveys | 1993 mm |
| Korkeus | 2650 mm |
Tuotu valtiosta Alankomaat
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa heas korras Volkswagen Crafter, 2009. aasta mudel. Sõiduk on hästi hooldatud ja heas tehnilises seisukorras. Hiljuti vahetatud hooratas ja sidurikomplekt, mis tagab sujuva ja murevaba sõidu. Crafteril on robot-käigukast, mis pakub mugavust ja lihtsust igapäevases kasutuses. Rehvid heas seisukorras, vahetatud tagumised lehtvedrud, pidurikettad ja klotsid. Tule ja vaata autot üle – see võib olla just see, mida otsid!
| Myyjä | Kaspar E. |
|---|---|
| Osoite | Tallinn, Tallinn, Estonia |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.