| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2005 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 69NKL |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2498 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Teho | 118 kW |
| Huippunopeus | 205 km/h |
| CO2 | 243 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 14.8 l/100km |
| • Maantiellä | 7.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 10.2 l/100km |
| Kokonaispaino | 1890 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1585 kg |
| Kantokyky | 305 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1500 kg |
| Jarruton perävaunu | 570 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2650 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4680 mm |
| Leveys | 1740 mm |
| Korkeus | 1495 mm |
Tuotu valtiosta Sveitsi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Auto on manuaaliks ümber ehitatud kuid pole ARK-is registreeritud Autoga tuleb kaasa tagavara roolivõimupump, kliimapump, kojameeste mootor, starter, õhulugeja, salongi pudipadi, jooks 18 tolliseid velgi. Kere seisukord hea ka põhjaalt. Mootor töötab ilusti. Enne talve pandud tutikad lamellrehvid ning teostatud sillastend. 2026 alguses pandud uued küünlad ning tehtud õlivahetus. Tangi ja sõida auto, maanteel ~8 sajale, linnas pole arvutanud. All on H&R madaldusvedrud. Auto asub Tallinnas Palun ühendust võtta ainult SMS teel
| Myyjä | Hans |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.