| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2000 |
| Ajokilometrimäärä | 232 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Punainen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 666TTR |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1910 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 77 kW |
| Huippunopeus | 170 km/h |
| CO2 | 170 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 65 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.0 l/100km |
| • Maantiellä | 5.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.4 l/100km |
| Kokonaispaino | 1930 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1515 kg |
| Kantokyky | 415 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1300 kg |
| Jarruton perävaunu | 560 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2666 mm |
| Istumapaikkoja | 6 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 3994 mm |
| Leveys | 1871 mm |
| Korkeus | 1695 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa Fiat Multipla Suviti igapäevasõiduk olnud (4 suve), talvel seisnud katuse all. 1.9jtd lekkevaba turbodiisel + chip, manuaal, esivedu 4x el.aknad + 2x el.katuseluuk 6 istekohta, tagaistmed eemaldatavad minutiga Kere korras v.a vasakul tagatiival väike roosteauk, vanusest tingitud värvikahjustused NB! Registrinumber 666TTR EI TULE KAASA, auto müüakse 653BHD numbritega Ümbervormistamine koheselt netis lisainfo tel. 5055412 est/rus
| Myyjä | Marten Teder |
|---|---|
| Osoite | Rae vald |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.