| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | - |
| Ajokilometrimäärä | 20 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Oranssi |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | - |
| VIN | TMAJE8122SJ305733 Tarkista |
| Kapasiteetti | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Teho | 185 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 28 g/km |
| Polttoaine | Plug-in hybridi (bensiini/sähkö) |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | 1.3 l/100km |
| Kokonaispaino | 2420 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1940 kg |
| Kantokyky | 480 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4510 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Korkeus | 1650 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Myyjä | Topauto |
|---|---|
| Osoite | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | topauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.