| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Mototekniikka |
| Korimalli | Moottoripyörä |
| Vuosi | 2008 |
| Ajokilometrimäärä | 30 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 43VT |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 125 cm³ |
|---|---|
| 0.1 l | |
| Asetus | Keskellä |
| Teho | 11 kW |
| Huippunopeus | 110 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 317 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 137 kg |
| Kantokyky | 180 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 1345 mm |
| Istumapaikkoja | 2 |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 1955 mm |
| Leveys | 720 mm |
| Korkeus | 1100 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Sobilik A1 kategooriale. Full power seega võimsus tegelt ligikaudu 21-23kw. Ratas on väike, madal, kerge ja kiire! Mootorile tehtud kapitaalremont seega nagu tutikas, ka summuti põletasime ja puhastasime seest kristalliks, hingab nagu vastssündinu!
| Myyjä | Kristofer |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.